Galibuti.lt – Psichoterapijos klinika

Esame profesionalių psichologų, psichoterapeutų ir psichiatrų bendruomenė, teikianti nuoseklią, konfidencialią psichologinę pagalbą. Padedame savo klientams gilintis, gyti ir sveikti – būti.

Klinikoje „Gali būti“ rasite saugią ir patogią emocinę bei fizinę erdvę, kurioje paprasta gauti profesionalią psichologinę pagalbą.

 

 Tikimės, kad Klinikoje „Gali būti“ rasite savą specialistą, su kuriuo kartu kursite pasitikėjimo santykį, padedantį paprastai tyrinėti sudėtingus klausimus.

Psichikos sutrikimų diagnostika ir psichologinis vertinimas
Psichologinis ir psichoterapinis konsultavimas
Porų, šeimos konsultavimas
Grupinis konsultavimas
Psichiatro konsultacija

Santykiai
Tapatumas
Nerimas, depresija, nemiga
Krizė, gedulas
Impulsų kontrolės sutrikimai
Savižudybė
Šizofreniniai sutrikimai

Gydymo metodai

Pagrindinis klinikoje „Gali būti“ taikomas gydymo metodas – psichoterapija. Tai reguliariomis konsultacijomis grįsta terapija, kuri padeda įveikti įvairius sunkumus.

 

Kurdamas bendradarbiaujantį, atvirą ir palaikantį santykį su klientu, specialistas padeda geriau suprasti savo jausmus, juos priimti, atpažinti skausmą ir ilgainiui atrasti būdus kaip šį skausmą sumažinti. 

Ar man padės?

Psichoterapija – tai moksliniais tyrimais įrodytas emocinių ir psichikos ligų gydymo metodas (Cambridge University Press, 2018). Psichoterapiją lankančių asmenų apklausos rodo, kad šis metodas padeda įgyvendinti savęs ir ligos suvokimo pokyčius, įprasminti patirtį, suprasti santykius (Vilniaus Universitetas, 2017).

 

Atsižvelgiant į kliento situaciją, mūsų klinikoje gali būti skiriamas ir medikamentinis gydymas.

Kaip išsirinkti specialistą?

Vienas svarbiausių dalykų psichoterapijoje – ryšys ir santykis su specialistu. Jei nesate tikri, pas kurį specialistą kreiptis, mes galime jums padėti išsirinkti.

 

Registruokitės pas bet kurį klinikos psichologą ar psichoterapeutą vienkartinei konsultacijai, ir kartu nuspręsime pas kokio tipo (psichologą, psichoterapeutą ar psichiatrą) ir krypties (egzistencinės, psichodinaminės, geštalto ar kognityvinės elgesio) specialistą kreiptis.

Registruotis konsultacijai

Darbo principai

KONFIDENCIALUMAS

Viskas, kuo dalinatės su specialistu, lieka tik tarp jūsų.

LYGIAVERTIŠKUMAS

Tikime, kad tik bendradarbiaudami su klientu galime pasiekti tai ko jis nori. 

Pagarba ir priėmimas

Čia visos emocijos, jausmai ir patirtys gali būti.

Sudėtingoje socialinėje situacijoje esantiems žmonėms yra galimybė registruotis ir gauti dalinę „Gali būti“ klinikoje teikiamų paslaugų kompensaciją.