Čia rasite atsakymus į dažniausiai kylančius klausimus.

Jei nutinka taip, kad į pirmąją konsultaciją atvykti nebegalite, likus trims dienoms iki vizito turite susisiekti su klinikoje dirbančiais specialistais (konsultantu (-e) ar administratoriumi (-e) ir jį atšaukti. Tokiu atveju pervestus pinigus už konsultaciją grąžinsime arba perkelsime į kitą Jums patogią datą. Jei konsultacija yra atšaukiama likus mažiau nei trims dienoms iki vizito, pinigai grąžinami nebus.

Konsultacijos trukmė  viena valanda. Konsultacijos vykdomos pasirinktai  per nuotolį arba kontaktiniu būdu.

Specialisto pasirinkimas priklauso nuo Jūsų turimos ankstesnės patirties, lūkesčių ir klausimų, kurie konkrečiu gyvenimo etapu yra aktualiausi. Mūsų klinikoje dirbančių žmonių specializacija įvairi bei plati: nerimas, nemiga, depresija, krizė, gedulas, savižudybė, tapatumas, santykiai ir kt. 

Kai registruojatės, svarbu pasirinkti Jums rūpimą temą, kuri susiejama su konkrečiu specialistu, galinčiu padėti ją nuodugniau patyrinėti. Specialistą pasirinkti taip pat galite pagal tai, kokia mūsų siūloma paslauga Jums šiuo metu aktuali: psichologinis konsultavimas, psichoterapija, porų ir (ar) šeimos konsultavimas, konsultavimas grupėje, vaikų ar paauglių konsultavimas, psichodiagnostika. Paslaugos taip pat susiejamos su konkrečiu specialistu, galinčiu suteikti Jums šiuo metu reikiamą pagalbą.

Visiškai natūralu, jei su vienu ar kitu specialistu nepavyksta užmegzti norimo terapinio ryšio. Tokiu atveju galite pasirinkti kitą specialistą, pas kurį lankysite konsultacijas. Jei kyla dvejonių dėl specialisto pasirinkimo, tolesnės bendravimo su juo eigos, būtinai susisiekite su mumis nurodytu telefonu.

Psichiatras yra medicinos gydytojas, taikantis medikamentinį gydymą. Psichologas  medicinos, klinikinės arba sveikatos psichologijos magistro studijas baigęs specialistas, taikantis psichologinį gydymą, vedantis konsultacijas. Tiek psichiatras, tiek psichologas gali tęsti savo studijas ir įgyti psichoterapeuto kvalifikaciją, kitaip sakant, taikyti psichoterapinį gydymą. Psichoterapija nuo psichologinio konsultavimo skiriasi tuo, kad psichoterapijoje kryptingiau ir giliau žvelgiama į kliento problemas. Remiantis konkrečia psichoterapinės paradigma, daugiau gilinamasi į sunkumo priežastis, būdus jam įveikti ir kt. Visus specialistus – psichiatrus, psichologus ir psichoterapeutus – sieja bendras tikslas: padėti klientui gyti ir jaustis tvirčiau, sprendžiant rūpimą problemą, kai tai įmanoma, arba mokantis su ja susigyventi.

 Gyvenime vyksta permainos, keliančios sudėtingus jausmus (baimę, pyktį, kaltę, širdgėlą, nerimą).

 Kyla iššūkių bendraujant, dirbant, mokantis, sutrinka kasdienybė.

 Anksčiau veikę būdai sunkumams išspręsti tapo nebeefektyvūs.

 Svarstote, ar terapija gali padėti.

 Pastaruoju metu jaučiatės beviltiškai, dažnai aplanko jausmas, kad  viskas nebemiela, kyla minčių apie savižudybę.

 Siekiate geriau save pažinti, pasikapstyti po vidinį pasaulį, užsiimti našesne autorefleksija.

 Norite sustiprinti save emociškai, tapti psichologiškai tvirtesnis, stabilesnis.

Pirmo vizito metu susipažinsite su specialistu, sužinosite, kaip vyksta konsultacijos, ko iš jų galima tikėtis. Be to, trumpai papasakosite apie savo sunkumus, išsakysite savo norus ir lūkesčius specialistui. Taip pat bus aptariami klausimai, kuriuos bus siekiama spręsti psichoterapijos proceso metu, išsiaiškinamas pageidaujamas konsultacijų dažnis, reguliarumas, kaina. Jeigu įmanoma, numatoma preliminari terapinio proceso trukmė. Svarbu nepabijoti su specialistu atvirai pasikalbėti apie savo norus, tikslus ir lūkesčius, kad jis galėtų įvertinti savo kompetencijas bei numatyti, ar galės šiuo klausimu padėti pats, ar tikslingiau būtų rekomenduoti kitą specialistą. Tai gali sumažinti vėlesnio nusivylimo tikimybę ir padėti sukurti nuoširdesnį santykį su specialistu. Be atviro ir bendradarbiaujančio, pasitikėjimu grįsto santykio psichoterapija bus neveiksminga, na o santykis ima megztis jau pirmojo susitikimo metu.

Konsultacijos kaina priklauso nuo specialisto darbo patirties, kvalifikacijos, paslaugos tipo. Psichologinio konsultavimo kaina vyrauja nuo 30 iki 50 eurų. Psichodiagnostikos tyrimo kaina  100 eurų. Šeimų ir (ar) porų konsultavimo kaina siekia 6070 eurų.