KVIEČIAME REGISTRUOTIS KONSULTACIJAI PAS PSICHIATRĄ!

KVIEČIAME REGISTRUOTIS KONSULTACIJAI PAS PSICHIATRĄ!

Mes – psichoterapijos ir psichiatrijos klinika, kurioje dirba kompetetingi ir jautrūs kitų sunkumams specialistai (psichologai, psichoterapeutai ir psichiatrai), teikiantys nuoseklią, konfidencialią psichologinę pagalbą.

Psichiatro konsultacijos metu išklausomi paciento psichikos sunkumai, jų atsiradimo aplinkybės, eiga, trukmė ir nustatoma diagnozė. Konsultacijoje drauge su pacientu analizuojamos psichikos sveikatos sutrikimų priežastys, atsižvelgiant į dabartinę paciento situaciją, paveldimumą, fizinę ir emocinę sveikatą bei asmenybės formavimosi ypatumus. Tuomet sudaromas tinkamiausias gydymo planas, dažniausiai apimantis psichoterapinį ir (arba) medikamentinį gydymą.

Pirmoji psichiatro konsultacija trunka 1 valandą, pakartotinė – 30 minučių.

Psichoterapeutė Audronė

Audronė Smirinenko

PSICHIATRĖ PSICHOTERAPEUTĖ. Pirminė konsultacijos kaina – 90 eurų, pakartotinė – 60 eurų


Romena Gocentienė

PSICHIATRĖ. Pirminė konsultacija – 80 eurų, pakartotinė – 50 eurų


Viktorija Recinskaitė

PSICHIATRĖ. Pirminė konsultacija (60 min.) – 80 eurų, pakartotinė (iki 30min.) – 50 eurų, pakartotinė (iki 60min.) – 70 eurų

Marija Šiaučiūnaitė

PSICHIATRĖ PSICHOTERAPEUTĖ. Pirminė konsultacijos kaina – 90 eurų, pakartotinė – 60 eurų


Indrė Kotryna Grinevičienė

PSICHIATRĖ. Pirminė konsultacija – 90 eurų, pakartotinė – 60 eurų

 

Padedame savo klientams gilintis į save, sveikti ir (iš)būti!

Psichiatras Vilniuje – Gali būti psichoterapijos klinika  

Kaip vyksta susitikimas su psichiatru?

Individuali medicinos gydytojo psichiatro konsultacija, kurioje įvertinama psichikos būsena, sudaromas tinkamiausias gydymo planas, apimantis psichoterapinį ir/ar medikamentinį gydymą. Pirmas susitikimas trunka 1 valandą. Jeigu pacientui yra skiriamas medikamentinis gydymas, reikalingi kasmėnesiniai susitikimai, kurių trukmė yra 30 minučių. tapatumas

Daugeliui žmonių susitikimas su gydytoju psichiatru vis dar yra iššūkis. Todėl svarbu atminti, kad apsilankymas pas psichiatrą Vilniuje arba internetu visoje Lietuvoje yra toks pat kaip ir pas bet kurį kitą gydytoją. Širdies problemas gydo kardiologas, hipotirozę – endokrinologas, o depresiją, seksualines problemas ar valgymo sutrikimus – psichiatras.

 

Kas yra psichiatras?

Psichiatras yra medicinos gydytojas, užsiimantis medikamentiniu gydymu. Jis specializuojasi psichiatrijoje – medicinos šakoje, kurioje daugiausia dėmesio skiriama psichikos, elgesio ir emocinių sutrikimų diagnozavimui, gydymui ir prevencijai.  

Kuo skiriasi psichologas ir psichiatras?

Psichologas – medicinos, klinikinės arba sveikatos psichologijos magistro studijas baigęs specialistas, užsiimantis psichologiniu gydymu, konsultacijomis. Tiek psichiatras, tiek psichologas gali tęsti savo studijas ir įgyti psichoterapeuto kvalifikaciją, kas reiškia, kad tuomet specialistas gali užsiimti psichoterapija. Psichiatras yra medicinos gydytojas, kuris paskiria pacientui vaistus, naudoja pokalbių terapijos ir kitų gydymo būdų derinį, kad galėtų gydyti psichikos sveikatos sutrikimų turinčius asmenis. Visus specialistus, ir psichiatrus, ir psichologus, ir psichoterapeutus, sieja bendras tikslas – padėti klientui gyti ir jaustis tvirčiau, sprendžiant rūpimą sunkumą, kai tai įgyvendinama, arba mokantis susigyventi, kai jo išspręsti neįmanoma.  

Ar psichologas gali nukreipti jus pas psichiatrą?

Taip, psichologas gali nukreipti asmenis pas psichiatrus. Šie du specialistai gali tarpusavyje bendradarbiauti gydant paciento simptomus.  

Ar galiu kreiptis į psichiatrą be siuntimo?

Taip, kreipiantis pas privatų psichiatrą siuntimo nereikia.  

Kiek laiko trunka susitikimai su psichiatru?

Įprastas susitikimas su psichiatru trunka 1 valandą, pakartotinis – 30 minučių.