Psichiatras Vilniuje

Psichiatras Vilniuje – patyrę gydytojai

 

Geras psichiatras Vilniuje? Vilniuje rasti gerą psichiatrą nėra lengva – tai didelis miestas, kuriame daug specialistų turi savo kabinetus arba konsultuoja klinikose. Tikrai gerų, patyrusių psichiatrų galima rasti klinikoje „Galibuti.lt“. Jau daugelį metų dirbame su pacientais – ieškome bendrų sprendimų ir teikiame psichiatrų, psichoterapeutų ir psichologų medicininę pagalbą. Jau daug metų mūsų specialistų komanda pasitiki tūkstančiai pacientų. Mūsų psichiatrai ir psichologai taip pat laukia jūsų, kad padėtų pasijusti geriau.

Kaip vyksta susitikimas su psichiatru?

Įdomu, kaip atrodo privatus susitikimas su psichiatru? Psichiatras pakvies jus į konsultacijų kambarį, kur draugiškoje ir saugioje aplinkoje galėsite pasikalbėti apie savo problemas, pasikonsultuoti apie ankstesnį gydymą arba aptarti gydymo eigą.  Norint apsilankyti pas psichiatrą Vilniuje ar internetu, nereikia šeimos gydytojo siuntimo – tereikia užsiregistruoti!

Apsilankymas pas psichiatrą – gerai, kad išdrįsote!

tapatumas

Daugeliui žmonių susitikimas su gydytoju psichiatru vis dar yra iššūkis. Todėl svarbu atminti, kad apsilankymas pas psichiatrą Vilniuje arba internetu visoje Lietuvoje yra toks pat kaip ir pas bet kurį kitą gydytoją. Širdies problemas gydo kardiologas, hipotirozę – endokrinologas, o depresiją, seksualines problemas ar valgymo sutrikimus – psichiatras.

Kas yra psichiatras? Psichiatro apibrėžimas

Psichiatras yra praktikuojantis gydytojas. Jie specializuojasi psichiatrijoje – medicinos šakoje, kurioje daugiausia dėmesio skiriama psichikos, elgesio ir emocinių sutrikimų diagnozavimui, gydymui ir prevencijai.

Kuo skiriasi psichologas ir psichiatras?

Gali būti, kad žmonės pakaitomis vartoja terminus psichologas ir psichiatras, tačiau iš tikrųjų tai yra dvi skirtingos profesijos. Nors jos turi tam tikrų panašumų, nes abi yra orientuotos į psichikos sveikatos problemų diagnozavimą ir gydymą.

Psichologai yra žmonės, įgiję aukštąjį išsilavinimą, pavyzdžiui, psichologijos mokslų daktaro arba daktaro laipsnį. Jie taip pat gali veikti kaip konsultantai kartu su kitais medicinos paslaugų teikėjais.

Kita vertus, psichiatrai turi medicininį išsilavinimą, be aukštesnės kvalifikacijos, įgytos rezidentūroje, ir psichiatrijos specialybę. Jie naudoja vaistų, pokalbių terapijos ir kitų gydymo būdų derinį, kad galėtų gydyti psichikos sveikatos sutrikimų turinčius asmenis.

Privatus psichiatras

Jūsų sprendimas priimtas, ir jūs žinote, kad privatus psichiatras gali jums padėti. Kreiptis į kliniką – puikus sprendimas! Dabar tereikia užsiregistruoti pas psichiatrą. Šiandien galite paskambinti arba susitarti dėl susitikimo internetu. Jei kyla problemų renkantis tinkamą konsultavimo centrą, jums padės mūsų konsultantai.

Po pirmojo susitikimo su psichiatru internetu arba asmeniškai, galite iš karto planuoti tolesnį susitikimą. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad konsultacijos metu galite gauti receptą (jei privatus psichiatras jums tai pasiūlo ) .

Ar psichologas gali nukreipti jus pas psichiatrą?

Taip, psichologas gali nukreipti asmenis pas psichiatrus. Tada ir psichologas, ir psichiatras gali bendradarbiauti gydant paciento simptomus.

Ar psichiatrai yra gydytojai?

Taip, psichiatrai yra gydytojai. Jie mokosi medicinos mokykloje ir specializuojasi psichikos sveikatos srityje.

Ar galiu kreiptis į psichiatrą be siuntimo?

Norint patekti pas psichiatrą, paprastai reikia siuntimo. Tačiau norint apsilankyti pas psichologą, siuntimo dažnai nereikia. Siuntimą pas psichiatrą gali duoti ir psichologas, ir gydytojas.

Ar psichiatrai taiko kognityvinę elgesio terapiją?

Psichiatras gali taikyti kognityvinę elgesio terapiją (KET), tačiau tai nėra savaime suprantamas dalykas. Psichoterapeutai teikia pokalbių terapiją, o CBT yra vis labiau populiarėjanti pokalbių terapijos forma.

Kiek laiko trunka susitikimai su psichiatru?

Įprastas susitikimas su psichiatru trunka nuo 45 minučių iki valandos. Kai vyksta pirminis priėmimo susitikimas, jis gali trukti nuo vienos iki dviejų valandų.

Ar turėčiau konsultuotis su psichiatru?

Nėra gėda susitikti su psichikos sveikatos specialistu, jei jaučiate, kad kenčiate nuo elgesio, emocinių ar psichikos problemų. Su gydytoju norėsite pasikalbėti apie tai, ar jums būtų geriau lankytis pas psichiatrą, ar pas terapeutą.

Pabaigai

Daugelis psichikos problemų gali atsirasti dėl somatinių ligų arba dėl sunkios gyvenimo situacijos. Todėl pirmojo apsilankymo metu psichiatras paklaus ne tik apie dabartinius paciento simptomus ar buvusias ligas, bet ir apie jo gyvenimo situaciją, rūpesčius, gyvenimo įpročius, stimuliatorių vartojimą, taip pat apie sunkias praeities situacijas.Visi šie veiksniai gali turėti didelę įtaką galutinei diagnozei ir jos pagrindu pasirinktam gydymui.

Geras psichiatras Vilniuje – puikiai žinome, kad tokios užklausos į paieškos sistemą įvedamos vis dažniau – keičiasi tik miestas. Mūsų komandai tai yra ženklas, kad pacientų informuotumas apie psichikos sveikatą didėja.Psichiatras privačioje klinikoje arba konsultacija internetu padės jums atgauti pusiausvyrą ir susidoroti su sunkumais.